ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną noclegi Świeradów Zdrój powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Aktywny wypoczynek i zwiedzanie atrakcji Karpacza - Aktywny wypoczynek w Karpaczu

Aktywny wypoczynek i zwiedzanie atrakcji Karpacza [758]

Każdy, dla kogo wypoczynek oznacza nie tylko pasywne poddawanie się różnego rodzaju zabiegom, nic nie robienie i tylko bierne wystawianie się na promienie słoneczne, z pewnością e górach karkonosze  odnajdzie miejsca, w których będzie mógł aktywnie spędzić urlop lub choćby weekend. Można tu realizować różnorodne formy turystyki, rekreacji ruchowej czy wręcz sportu.
Można też doświadczać aktywności nie tylko na poziomie fizycznym, ale dzięki bogactwu i różnorodności np. zabytków architektury, form krajobrazu, ofercie kulturalnej miejscowości leżących u stóp Karkonoszy, również aktywności intelektualnej, duchowej czy emocjonalnej.

 Wielu ciekawych propozycji dla bardziej i mniej wymagających, dla bardziej i mniej sprawnych, dla bardziej i mniej zasobnych finansowo,  dla bardziej i mniej „adrenalino lubych” dostarczy nam z pewnością już sam Karpacz W zależności od zainteresowań możemy w mieście pod Śnieżką zwiedzić np. Muzeum Sportu, Muzeum Zabawek, Kościółek Wang, „poszaleć” na Letnim Torze Saneczkowym, w Parku Linowym, zimą poszusować na nartach lub snowboardzie, pojeździć na łyżwach na całorocznym lodowisku, wybrać się na pieszą wycieczkę którymś z licznie rozpoczynających się tu szlaków turystycznych i podziwiać np. „Słoneczniki”, „Pielgrzymy” i panoramę Karkonoszy lub też skorzystać z Kolei Linowej na Kopę, a stąd już bardzo blisko  na Śnieżkę.  atrakcje w karpaczu

 Okolica też obfituje w przeróżne atrakcje. W Ścięgnach (4 km od Karpacza) możemy poczuć się jak na Dzikim Zachodzie w znajdującym się tam Western City lub pograć w tenisa na krytych i otwartych kortach. W Kowarach (8 km od Karpacza) zwiedzić Park Miniatur i „Sztolnie Kowary” a w Łomnicy  czy Mysłakowicach (12 km od Karpacza) pojeździć konno.
Z całą pewnością pobyt w Karkonoszach uznamy za czas bardzo interesujący dobrze spędzony.

Zapraszamy również na stronę : Aktywny wypoczynek na stronie www.gieldawakacyjna.pl

Zobacz również    Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

    ONLINE 19 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
    Strona wygenerowana w 0.034 sek.