ogłoszenia dodaj obiektkontakt
powrót na stronę główną noclegi Świeradów Zdrój powrót na stronę główną

Ciekawe artykuły


Miejsce na reklamę
tel. (075) 64 19 919


Znajdź na stronie


Dodaj obiekt gratis
drzewo noclegów


Świeradów Zdrój informacja turystyczna - Informacja Turystyczna w Świeradowie Zdrój

Świeradów Zdrój informacja turystyczna [1232]

Świeradów Zdrój informacja turystyczna

 

Każdy, kto wybiera się do Świeradowa Zdroju nie musi się obawiać, że nie będzie wiedział jak zagospodarować swój czas. Po przyjeździe do miasta pierwsze kroki można skierować do instytucji, które są skarbnicą informacji, czyli punktów informacji turystycznych.


Dane, jakimi dysponują takie biura, obejmują głównie bazę noclegową, gastronomiczną, atrakcje, zabytki, imprezy, informacje o szlakach rowerowych i turystycznych, a w sezonie zimowym dodatkowe informacje o wyciągach narciarskich, szkółkach, wypożyczalniach sprzętu.

Świeradów Zdrój informacja turystyczna to dwa punkty. Referat Promocji Gminy Turystyki i Sportu znajduje się przy ul. 11 Listopada 35, drugie biuro zlokalizowano w Domu Zdrojowym przy ul. 3 Maja 1. Dostaniemy tutaj również przydatne ulotki, foldery, wizytówki, i adresy.

Zobacz również

  • Szlaki turystyczne w Kudowie - cje - skałki, szczyty i niezwykłe panoramy górskie. Kudowa Zdrój szlaki turystyczne obejmują m.in. skalne miasto na najwyższym szczycie gór - Szczelińcu Wielkim (919 m. n.p.m.), Skalne Grzyby, Radkowskie Skały, Masyw Skalniaka, Skały Puchacza i Łężyckie Skały otoczone osobliwym krajobrazem. Niektóre ze szlaków biegną przez malownicze małe miejscowości, lasy, polany czy najciekawsze atrakcje jak Kaplica Czaszek czy sk ...
  • Sanatoria w Polanicy Zdroju - 6 roku, jego wyposażenie było bardzo nowoczesne, a dodatkowym atutem były piękne widoki z przeszklonych werand. Nic dziwnego, że kuracjusze chętnie tu przyjeżdżali, mogli zażyć leczniczych kąpieli i zwiedzać liczne atrakcje miasta. W czasie I wojny światowej mieścił się tu szpital wojskowy, potem dobudowano jedno skrzydło i po II wojnie budynek stał się "Wielką Pieniawą".Dziś Polanica Zdrój sanatoria to przede wszystkim "Wielka Pieniawa", kt&oa ...


Jeśli chciałbyś umieśćić link do tej strony, poniżej masz gotowy kod.

ONLINE 18 (1) licznik: strona główna | mapa strony | kontakt | dodaj obiekt | Panel klienta
Strona wygenerowana w 0.042 sek.